Vacatures in techniek & industrie
Hardware Engineer
Benieuwd waar jouw toekomst als Hardware Engineer ligt? Bekijk hieronder ons actuele aanbod aan Hardware Engineer vacatures bij toonaangevende bedrijven in de Techniek en Industrie. Dankzij ons grote netwerk bij toonaangevende bedrijven vinden we de baan die past bij jouw ambities, ervaring en wensen. Wij van Kracht Recruitment kennen de Techniek- en Industriesector van binnen en van buiten en weten precies waar jouw talent het beste tot zijn recht komt. Samen zorgen we ervoor dat jij niet zomaar een nieuwe baan vindt, maar een plek waar jij echt het verschil kunt maken en verder kunt groeien.
Elektro Engineer Automatisering
Wil je werken aan industriële componenten die wereldwijd worden ingezet? Solliciteer vandaag nog!
- Alkmaar
- € 2800 - 4000
Hardware Engineer Koffiebrandmachines
Wil je werken aan machines die wereldwijd worden ingezet? Solliciteer vandaag nog en start jouw ontwikkeling in de machinebouw.
- Doetinchem
- € 3200 - 4800
Engineer Industriële Besturingen
Jij bent de technicus die complexe installaties begrijpt én de mensen eromheen meekrijgt. Klaar voor een volgende stap? Solliciteer vandaag nog.
- Utrecht
- € 3400 - 4700
Junior Elektromonteur Industriële Automatisering
Je start als elektrotechnicus in industriële automatisering en werkt mee aan besturingssystemen voor grote installaties. Solliciteer vandaag nog!
- Utrecht
- € 3500 - 4500
E&I Engineer Industriële Automatisering
Ben jij een ervaren E&I Engineer op zoek naar een nieuwe uitdaging? Ontdek nu de mogelijkheden bij onze organisatie!
- Wijhe
- € 3500 - 5500
Hardware / EPLAN Engineer Industriële Automatisering
Ben jij een ervaren engineer die zijn vak door en door kent en op zoek is naar een werkgever die vakmanschap waardeert? Een plek waar je zelfstandig je werk kunt doen, zonder onnodige drukte of hiërarchie? Dan is dit een functie om serieus te overwegen. Solliciteer vandaag nog.
- Oosterwolde
- € 3200 - 6500
Electrical Engineer Machinebouw
Ben jij een ambitieuze Electrical Engineer met passie voor intralogistiek? Grijp je kans en solliciteer nu!
- Nijmegen
- € 3200 - 4800
Elektrotechnisch Tekenaar Machinebouw
Zet jouw technische expertise in voor innovatieve automatisering. Solliciteer nu en sluit je aan bij ons gedreven team!
- Leersum
- € 3200 - 4800
Hardware Engineer Machinebouw
Ben jij een getalenteerde Hardware Engineer met passie voor landbouwmachines? Solliciteer nu en vorm de toekomst van de agrarische sector!
- Roosendaal
- € 3450 - 4250
Hardware Engineer Industriële Automatisering
Ben jij een technisch talent en wil je aan innovatieve projecten werken? Solliciteer nu!
- Hattem
- € 3200 - 5500
Weet je niet zeker welke functie bij jou past? Doe de drijfverentest!
Ontdek wat jou écht motiveert en kom erachter waar jouw krachten liggen. Doe nu de drijfverentest!
Open sollicitatieStaat jouw functie er niet tussen?
Maak je niet druk! Onze specialisten helpen je graag vrijblijvend verder met het vinden van jouw passende job!
- 1
- 2
- ...
- 4
Wat doet een Hardware Engineer?
Als Hardware Engineer ga je aan de slag met het ontwerpen, ontwikkelen en testen van elektronische componenten en systemen. Denk aan printplaten, schakelingen en embedded systemen. Je werkt nauw samen met andere engineers en vertaalt complexe vraagstukken naar slimme oplossingen. Houd jij van Techniek én Innovatie? Dan is deze rol je op het lijf geschreven.
Aan de slag als Hardware Engineer in de Techniek & Industrie
De Techniek en Industrie zijn volop in beweging en goede Hardware Engineers zijn goud waard. Bedrijven zoeken talenten die techniek en creativiteit combineren en bouwen aan de producten van morgen. Wij helpen je met het vinden van de juiste plek: via Kracht Recruitment vind jij de uitdaging die bij je past. Samen zorgen we dat jij de volgende stap zet in jouw carrière!
Ben jij benieuwd of je genoeg verdient?
Hardware Engineer salaris
Wat verdien je als Hardware Engineer? Reken op een bruto maandsalaris tussen de €2.500 en €5.000, afhankelijk van je ervaring en specialisatie. Starters beginnen rond de €2.500, en als senior kun je doorgroeien tot wel €5.000 of meer. Aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn vaak inbegrepen.
Takenpakket van een Hardware Engineer
Met wie werk je samen?
In deze functie werk je nauw samen met Software Engineers, Projectleiders en Test Engineers. Daarnaast heb je regelmatig contact met leveranciers van elektronische componenten of met klanten om specificaties door te spreken. Jij bent de specialist die zorgt dat de hardware feilloos aansluit op de wensen van de opdrachtgever én de praktische uitvoerbaarheid in de productie.
Opleiding en competenties
Voor de functie van Hardware Engineer is een hbo- of wo-opleiding in Elektrotechniek, Elektronica of Mechatronica de gebruikelijke basis. Ervaring met schema- en PCB-ontwerpsoftware (zoals Altium Designer, EPLAN of OrCAD) is vaak vereist. Belangrijke competenties zijn analytisch vermogen, probleemoplossend denken en nauwkeurigheid. Daarnaast zijn creativiteit en communicatieve vaardigheden belangrijk, omdat je vaak schakelt tussen ontwerp, uitvoering en klanten.
Doorgroeimogelijkheden
Als Hardware Engineer kun je doorgroeien naar functies zoals Lead Engineer, Hardware Architect of R&D Engineer. Ook kun je een stap maken naar projectmanagement of technische consultancy, waarbij je op een hoger niveau projecten of klantrelaties begeleidt.
Baankansen
De baankansen voor Hardware Engineers zijn uitstekend. Door de toenemende digitalisering, elektrificatie en automatisering binnen de industrie groeit de vraag naar specialisten die nieuwe hardware kunnen ontwikkelen.